SK ZÁSADA : TJ Sokol Plavy "B" 3:2 (3:1)

Zásada , 80 diváků | Rozhodčí: Vasko Ivan, Štědrý Pavel, Kafka František

SK ZÁSADA z.s.
3:2(3:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 24. Mrkvička Dominik, 37. Janko Lukáš, 44. Fišer Petr - 14. Gallyas René, 85. Tolvaj Ladislav
13 N Jandura Oldřich 46

První venkovní výjezd B ) týmu v nové soutěži do sousední Zásady.
Ujímáme se vedení ve 14. minutě Gallyasem, ale domácí obrací zápas částečně po našich chybách třemi brankami do poločasu na 3:1. Hra není úplně zlá, ale na některých hráčích je znát dlouhá pauza jak fotbalově tak fyzicky.
Druhý poločas přehráváme domácí, ale nestačí to více něž na korekci výsledku na 2:3, kdy se trefuje dobře hrající Tolvaj. Další šance v průběhu II. poločasu ani závěrečný tlak nám už branku nepřináší a tak je z toho těsná prohra 2:3.
Není třeba věšet hlavu. Těsná a taky první letošní prohra s těžkým soupeřem na jeho hřišti není určitě ostudou. Zápas nám ukázal, kde je potřeba přidat a na čem pracovat v tréninku. Dobrý výkon opakují mladí trénující hráči. Naopak zkušení borci až na vyjímky po dlouhé Covid-pauze hledají trochu plíce a fotbalovou orientaci.
Dalším soupeřem bude v NE 12.9. 16:00 doma Josefův Důl!