2. 9. 2023 17:00, 5.kolo, I.B třída východ

Kotyza Martin28.
Lupa David40.
Mihálik Matěj65.
Balatka David80.

Číslo utkání: 2023510A3A0504. Rozhodčí: Marek Miloš – Zikmund Jiří, Chládek David. Hřiště: Tráva Zásada. Diváků: 121.

16 N Černý Michal

Konečně bodový zisk! Ve čtvrtém venkovním zápase jsme odehráli dobrý zápas v Zásadě, kde jsme vyhráli 4:1. Od začátku zápasu jsme nebezpečnější než domácí. Dobře bráníme a hrozíme z rychlých kontrů. Sestava doplněná o novice Jodase na stoperu a opět i přes pár absencí dnes výborná. První poločas vyhráváme 2:1 po brankách Davida Balatky asistence Phung a přímáku Lupy po faulu na Jodase.
  Domácí skórují po pěkné střele Kotyzy po faulu, který viděl snad jen rozhodčí. Další šance na obou stranách nevyužity.
  Druhý poločas začíná lehkým náporem Zásady, který zkušeně hlídáme a postupem času dominujeme zbytku zápasu. Třetí branku dává Mihálik po přihrávce Phunga. Definitivní pojistku obstaral David Balatka po přihrávce opět Phunga. Máme ještě další šance, ale skóre už zůstává beze změny.
  Dneska pochvala pro celé mužstvo, jen tak dál!!! Individuálně vynikající, jak už naznačuje report, Phung tři asistence. Dvě branky výborný David Balatka. Dále Mihálik, Lupa po gólu. Skvěle zapadl nováček Jodas atd....vlastně všichni!
  Tento týden potvrdit v Albrechticích v sobotu v 16:00!