SK Hodkovice nad Mohelkou : TJ Sokol Plavy "B" 5:4 (2:1)

07.06.2022 21:02

5. 6. 2022 17:00
Okresní přebor II.třída
Hodkovice , 45 diváků
Rozhodčí: Albl Václav - Petráš David, Cerman Dominik.

Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou o.s.

STŘELCI: 19. Roubínek Lukáš, 27. Janků Jan, 47. Roubínek Lukáš, 63. Janků Jan, 80. Roubínek Lukáš - 16. Balatka David, 51. Balatka David, 60. Balatka David, 86. Prousek Vladimír
1 B Nežádal Tomáš
2 N Trdla Josef
3 N Lála Marek 46
4 N Kouřil Jan [K] 46
5 N Pekař Pavel
6 N Jón Jiří
7 N Šimerda Daniel 29
8 N Šourek Jan 68
9 N Prousek Vladimír
10 N Prousek Radim 78
11 N Balatka David
12 N Nosek Jindřich          46
13 N Pátra Jakub          29
14 N Pekelský Ondřej 46
15 N Balatka Zdeněk 68
16 N Šimčík David            78

V rámci dalšího kola 2. třídy okresního přeboru vyjel Plavský B tým do Hodkovic, které hájí 2. místo v tabulce.
Prvních deset minut bylo plno nepřesností na obou stranách. Postupně však narůstal tlak hostů, který vyústil brankou Balatky po skvělém centru R. Prouska. To byl budíček pro domácí, kteří okamžitě zlepšili svou hru a za pouhé 3 minuty se skóre opět vyrovnalo. Po zbytek prvního poločasu je hra víceméně vyrovnaná. Hosté kombinují na útočné polovině, avšak domácí hrozí z rychlých protiútoků, vedených skvěle hrajícím Janků. Ten se ještě do konce půle prosazuje a tak je poločasové skóre 2:1.
Začátek druhého poločasu Plavům vůbec nevyšel, kdy prakticky z první akce domácích dostáváme gól na 3:1. Nicméně hosté dokázali záhy reagovat, kdy po dobrém centru V. Prouska skóruje opět Balatka. Korekce stavu na 2:3 domácí rozhodí a ti chybují v rozehrávce, čehož využívá po dobré práci V. Prouska Balatka a tím kompletuje svůj hattrick. Bohužel vyrovnání stavu hosty ukolébá a po chybách v obraně v podstatě darujeme soupeři hned 2 branky. V 80. minutě Plavy prohrávají 5:3, nicméně ještě seberou sílu a daří se korigovat stav na 4:5, kdy se prosazuje dobře hrající V. Prousek. Posledních 5 minut domácí už jen brání těsnou výhru a hra se kouskuje vlivem dosti ostrých faulů.
Konečný výsledek 5:4 v Hodkovicích není ostuda, přihlédneme-li k tomu, že byl domácí tým posilněn hráči z A týmu, nicméně by zápasu vzhledem k průběhu více slušela remíza.
Příští týden nás čeká soupeř ještě těžší. Hrajeme už v pátek 18:00 na Pěnčíně s místním B).
Dokopná 18.6. po posledním domácím zápase s Držkovem B).