SK Hodkovice nad Mohelkou : TJ Sokol Plavy 4:2 (3:1)

20.09.2019 11:57

15. 9. 2019 16:30
I.B třída východ

Tráva Hodkovice , 70 diváků | Rozhodčí: Svoboda David, Brož Antonín, Smoleňák Jakub, Skalický Aleš

Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou o.s.
4:2 (3:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

Střelci: 17. Škopan Martin, 33. Hradecký Michal, 39. Janků Jan, 79. Bouška Václav - 13. Rimský Jiří, 49. Prousek Vladimír

15 Lubas Petr 84

Nedělní zápas v Hodkovicích nám nevyšel podle představ a to hlavně díky doslova odfláknutému prvnímu poločasu. Plavy brzo vedly, když se nádherně z přímáku z 25 metrů trefil Rimský, ale jinak to byla katastrofa. A to na nás domácí nějak extra netlačili a spíš čekali na naše chyby a brejkové situace.
K tomu se přidala trochu smůla a drobné chyby rozhodčích a poločas hrůzy končí 1:3. První branka po otočeném rohu odvrátíme, ale následuje zpětný centr a padáček temenem končí v šibenici. Druhý gól, laciná ztráta, přízemní pomalý centr před branku a souboj s brankařem vyhrává domácí hráč. Třetí situace opět odbráněná standartka, odkop Tomana blokovaný jasným šlapákem, ale situace se dohrává a odrazem o bránícího hráče znovu blokovaná střela končí neomylně v síti.
Druhý poločas lepší a důrazný pohovor v kabině byl znát. Domácí přehráváme a brzo po začátku dáváme kontaktní branku Prouskem a opět výstavní, kdy zasekl obránci a obstřelil brankaře na 2:3. Další šance ze standartek i ze hry, ale zahazujeme a domácí nás trestají po ojedinělém rohu. Znovu odbráněno nedůrazně, zpětný centr a na zadní tyči prohráváme hlavičkový souboj a míč končí opět v šibenici.
Zápas jsme si prohráli hlavně v prvním poločase a znovu se ukazuje, že nedělní termíny nám z různých důvodů krutě nesedí a pokud takové nastanou, už ve čtvrtek prohráváme 0:2..... Příště hrajeme v sobotu, tak to doufáme bude výrazně lepší výsledek a hlavně výkon!!!