Plavy : Pěnčín 0:5 (0:3)

Černý J. Brezar Prousek Svačina
Rimský Plný Pátra Mucska Toman
Prousek Vl.
( Černý M., Balatka Zd., )
Velké množství omluvenek i těsně před zápasem. Silně nekompletní sestava a pouze dva na střídání.
Soupeř "téměř divizní" v obrovské kvalitě jak herní tak kondiční. Hráči jako Patka, Vrabec, Bína, Havel apod. prošlí profifotbalem.
Po celý zápas to byla velká zkušenost s lepším fotbalem než na který jsme zvyklí. Takový běžecký trénink bez míče většinu zápasu.
Přesto to nebylo na poměr kvality na obou stranách úplně špatné.
Na obrovském hřišti dobrý pohyb, dobrý přístup k hráčům a do defenzivy není moc co vytýkat. Výborně zachytal Žanta v brance. Samozřejmě dopředu nezbývalo mnoho sil. Přesto pár náznaků a standartních situací tam bylo.
Dneska to byla vysoká škola fotbalu, která nám ukazuje vyšší level hry a motivuje hlavně naše mladé k další tréninkové práci.
Dalším zápasem je poslední PU před soutěží a to na UMT v Desné v neděli od 16:00 s Harrachovem.