Balatka Lupa Pátra Toman
Rimský Prousek Vl.
( Šourek, Jandura, Balatka Zd. )
Poslední PU zimní přípravy. Opět mnoho absencí ze zdravotních důvodů a nemocí. Celkem - 7 lidí ze základního kádru. Harrachov oproti tomu kromě Šulce komplet.
Do 60 minuty jsme lepší. Jak herně, tak pohybově, ale neproměníme spoustu šancí. Harrachov hraje na brejky přes rychlé náběhy po stranách a Bergmanem na hrotu. Poločas nakonec po spoustě šancí na obou stranách pouze 1:1.
Druhý poločas ještě 15 minut dobrých, ale pak se zápas láme na stranu soupeře. Prostřídáváme další hráče a naše hra nejen tím upadá. Horší pohyb a nekoncetrace závěrem zápasu nás stojí tři branky v posledních deseti minutách a tím i poměrně vysoký výsledek v náš neprospěch.
Dnes to nebylo špatné, ale hrát je třeba celý zápas. Ne jen hodinu. Pozitivní je šíře kádru pro jaro a hráči dnešní sestavy zaslouží pochvalu.
Volno dostali hráči, kteří se doléčují nebo jsou nemocní a doufáme, že po jejich návratu konečně budeme z větší části kompletní.
Příští týden sobota 15:00 první MU jara a to Lučany!!!