Černý Jelínek Zajíček Nosek
Rimský Plný Šourek Lupa Pavel Pekař
Lála

Poslední PU před začátkem jarní sezony. 17 hráčů se podělilo o oba poločasy.
V prvním poločase začínáme dobře a máme tlak, ale z prvního nákopu hostí inkasujeme lacinou branku hlavou přes celou šíři branky. Obratem odpovídáme po akci Tomana se zakončením Prouska hlavou. Další branku střílíme brzo po první, kdy dobrou práci Pekaře zužitkuje krásnou střelou Lupa. Potom se hra lehce srovnává a uklidňuje. Jsme stále lepší, ale neproměňujeme naše další šance. Místo navýšení vedení inkasujeme před poločasem po sérii chyb středem hřiště další lacinou branku na poločasových 2:2.
Druhý poločas výměna 6 hráčů a bylo to znát hlavně v porovnání se soupeřem, který skoro vůbec nestřídal. Postupem času přehráváme Bozkov, který hrozí jen z brejkových situací. Jednu takovou ale proměňuje a rázem prohráváme. Poměr sil hřišti, ale překlápíme 4 brankami v řadě. Akci Lály zakončuje střelou Plný. Pak další branku dává Lupa po střele při které se musel brankář hostí červenat. Dále premiérovou branku střílí Šourek po centru Lály. A nakonec aktivní Lála zakončí samostatnou akci z boku střelou na přední tyč. Bozkov už pouze koriguje na konečných 6:4.