Plavy „B“ remizovaly s Kořenovem 1:1 (poločas 1:0)

04.05.2017 23:14

V neděli 30. 04. 2017. nastoupilo „Béčko“ k prvnímu zápasu nástavby okresního přeboru na domácím hřišti proti Kořenovu. Oproti minulým zápasům chybělo několik hráčů do koncovky.

Sestava: Nežádal – Fojtík, Tomíček, Meisl, Šimčík – M. Černý, Kouřil, Lubas, Svačina – Jandura, Rimský (74. Wild).

Kořenov byl fotbalovější a často zaměstnával plavskou obranu, která ale v čele s brankářem Nežádalem úspěšně odolávala. Byli to domácí, kteří se radovali ve 3. minutě ze vstřeleného gólu, kdy po akci Rimského se trefil Svačina. Další šance v prvním poločase již domácí nevyužili díky vychýlené mušce, ale ani hosté na tom nebyli lépe.

Průběh druhého poločasu kopíroval poločas první, jen s tím rozdílem, že šťastnější tentokrát byli hosté. Po centru z rychlého protiútoku uklidil míč do brány nekompromisně v 72. minutě střídající Strnádek.

Nakonec skončil zápas asi zaslouženou remízou, ale střelci na obou stranách se moc nevyznamenali.

Utkání s přehledem řídila trojice rozhodčích Nesvadba, Z. Nagy a Řezníček.

Žluté karty 0:1.