Plavské béčko po přestřelce uhrálo se Mšenem C remízu 5:5 (poločas 3:3)

05.09.2017 10:18

V sobotu 02. 09. 2017 sehrály Plavy „B“ druhý zápas okresní soutěže se Mšenem C.

Sestava: Šikola – Tomíček, Meisl, Kouřil, Šimčík (46. Matoušek) – Trmal, Lupa, Prousek, Lubas (55. Jandura) – Červinka, Gallyas.

Zápas byl bohatý na góly. Plavská obrana měla po celý zápas velké problémy s Koudelkou, který také otevřel v 18. minutě skóre utkání z pokutového kopu. Hosté ale 2 minuty po té vyrovnali Červinkou rovněž z pokutového kopu po faulu na samotného exekutora. Další minuty pak patřily Plavům a po pohledných akcích vstřelili branky ve 28. minutě Gallyas a ve 39. minutě Lupa. Náskok Plavů však domácí ještě do konce I. poločasu smazali Novotným a Koudelkou, kteří využili špatné bránění plavské obrany.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a ujali se vedení v 51. minutě brankou Hadidiho.

Hostům očividně docházeli síly a zvláště překvapivé to je u mladých hráčů. Naštěstí měly Plavy rozdílového hráče Lupu, který v 66. minutě po individuální akci skóre opět vyrovnal. Bohužel o 2 minuty později Mšeno opět strhlo vedení na svou stranu Hujerem. Konečný brankový účet ale udělali hosté a Červinka po skrumáži před brankou vyrovnal na konečných 5.5.

Diváci si přišli v tomto utkání na své….

Rozhodčí: Kafka – Ježek, Dutka

Žluté karty:  0 : 2