MTB závody na Bedřichově

21.09.2015 22:15

V neděli 20. 9. se na Bedřichově uskutečnilo již 3 kolo dětských závodů horských kol DECATHLON CUP. Závodu se zúčastnili 4 závodníci z našeho oddílu, kteří získali dvě první místa a další 2 umístění v první desítce.

Ve svých kategoriích zvítězili Anežka a Kryštof. Vašek skončil šestý a Marek devátý. Závodilo se na bedřichovském stadiónu, kde v zimě startuje Jizerská 50. Kluci závodili na okruhu, který v několika úsecích vedl po trase, na které se v Bedřichově jezdí český pohár v XC. Kompletní výsledky jsou ke shlédnutí na konci textu.

Týmový trenér Michal Benda se zúčastnil soustředění s cyklokrosovou reprezentací a zakončil ho silničním závodem 3x kolem Kalicha, kde obsadil 2. místo v kategorii M30.

Dalším úspěchem je 3. místo Petry Průchové, která je členkou našeho týmu, v Poháru krále vrchařů Jizerek.

Tým se pravidelně schází k tréninkům ve čtvrtek a trénujeme v Držkově či v Plavech – Dolenci. Pro trénink ovládání kola jsme si sami postavili dřevěné překážky.