FK Přepeře : TJ Sokol Plavy 2:0(1:0)

01.03.2022 10:43

26. 2. 2022 14:00
Pohár LKFS 1.kolo
UMT Lomnice n.P. , 10 diváků | Rozhodčí: Zboroň Petr, Rympler Roman, Bukvička Dušan

15 N Zonyga Štěpán 46

Pohár na obrovské UMT v Lomnici nP. Přepeře posílené o Kventsara a Knejzlíka z třetiligového A mužstva a bylo to znát.
My tradičně v tomto období 13 omluvenek??? Přesto slušný zápas z naší strany. První poločas mírně horší než druhý. Zbytečné chyby a ztráty, které soupeř trestal nebezpečnými kontry, ale bez vážnějšího zakončení. Branku dostáváme zbytečnou po rohu, kdy tři naši hráči nedoskočí centr a ten propadne na malé vápno a po sérii odrazů inkasujeme polovlastní gól. Plavy šance jak ze hry, tak ze standartky, ale bez využití.
Druhý poločas výrazně lepší než první. Hrajeme skoro pořád na polovině soupeře a vytváříme si poměrně hodně šancí, ale produktivita je dnes největší slabinou. Hru výrazně zkvalitnil střídající Zonyga jak fotbalově tak organizací hry. Mělo to chvílemi i parametry lepšího fotbalu. Bohužel místo obratu výsledku chybujeme při rozehrávce a jsme potrestáni druhou brankou ze snad jediné střely na branku soupeře ve druhém poločase.
Hodnocení tedy smíšené. Nebylo to herně úplně zlé, ale je z toho prohra 0:2. Je to zápas z plné přípravy a někteří hráči hůře zpracovávají tréninkové dávky trenéra Pekelského po delší pauze v nečinnosti, ale o nutnosti dobití fyzičky se bavíme stále a považujeme ji za základ.

ÚT + ČT 18:00 trénink UMT Plavy nebo VH