FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. : TJ Sokol Plavy "A" 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Chládek David - Ďörď Mário, Kutílek Martin.

FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s.
4:2 (1:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 27. Nykrín Michael, 64. Nykrín Michael, 79. Nykrín Michael, 62. Vejprava Martin - 43. Brezar Ondřej, 76. Toman Ladislav
14 N Šourek Jan        84

Nepovedený zápas o 2. místo ve Mšeně. Sobotní dopoledne už 10:15. Mnozí ještě zívající se zbytky snídaně na puse.
První poločas celkem vyrovnaný. Máme více náznaků šancí, ale nedotahujeme je do přímého zakončení. První branku dostáváme po chybě na levé straně a dobře hrající Nykrín trefuje šibenici. Další průběh podobný. Vyrovnáváme po pěkné akci Brezara, který obchází dva stopery a přízemní střelou uklízí na 1:1.
Druhý poločas 15. minut lehce lepší domácí. Nevoní nám příliš pohyb a důraz domácích ofensivních hráčů a začínáme si koledovat.
Druhou branku inkasujeme po nesmyslné chybě na pravé straně, kdy lehce ztrácíme míč na hranici vápna a po centru do malého vápna neubráníme Vejpravu, který hlavou lehce tečuje do sítě. Další velkou hrubku předvádíme za dvě minuty, kdy chybu v rozehrávce a prohraném souboji na stoperu využívá rychlý Nykrín. Lehce se zvedáme a začínáme opět trochu hrát. Je z toho pěkná branka na 2:3, kdy akci z pravé strany zakončuje téměř do prázdné branky Toman. Veškerou snahu o vyrovnání nám, ale bere opět Nykrín, který 4 brankou Mšena stanovuje konečný výsledek.
Dneska poněkolikáté inkasujeme 4 branky a to nejméně 2 po hrůzostrašných chybách. Takto lehce a zadarmo se inkasovat prostě nesmí a nejsme na to v Plavech moc zvyklí!!!
Příští týden sobota 17:00 doma Přepeře B.