FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. : TJ Sokol Plavy 2:2 (2:2)

15.08.2022 17:00

13. 8. 2022 10:15
I.B třída východ
UMT Břízky , 80 diváků
Rozhodčí: Šubrt Jiří - Rympler Roman, Bukvička Dušan.

FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s.

STŘELCI: 13. Obršlík Jakub, 36. Obršlík Jakub - 1. Balatka David, 4. Prousek Vladimír
1 B Gregor Karel
15 N Prousek Radim
3 N Černý Jakub [K]
4 N Pátra Jakub
5 N Zonyga Štěpán 60
6 N Balatka David
7 N Plný David
8 N Lupa David
9 N Prousek Vladimír 74
10 N Toman Ladislav
11 N Brezar Ondřej
12 N Rimský Jiří
13 N Svačina Ondřej 60
14 N Lála Marek         74
2 N Jelínek Jan

Skvělý začátek zápasu. Ve čtvrté minutě vedeme 2:0. Nejprve se prosazuje Balatka po průnikovce od Brezara. Druhou branku dává Vladimír Prousek po akci Lupy a centru Tomana. Až příliš rychlé vedení nás lehce ukolébává a iniciativu přebírají domácí, ale bez nebezpečnějšího zakončení. Hra se vyrovnává, ale domácí mají vynikajícího Obršlíka na hrotu, který si dělá na hřišti s našimi hráči co chce. Snižuje na 1:2 po naší chybě ve středu hřiště a jednoduchém prostrčení si na hranici vápna zpracuje a zakončuje střelou pod brankářem Gregorem. Vyrovnání zařizuje opět tento hráč, kdy po zbytečném faulu na 20ti metrech proměňuje trestný kop střelou do šibenice. Poločas 2:2.
Ve druhém branka nepadla, ale rozhodně nuda to nebyla. Nejprve po nástupu mají lehce navrch domácí, ale střely zablokujeme nebo jdou mimo. Zhruba od 60. minuty přebíráme iniciativu a domácí přehráváme. Je to hra na jednu branku se spoustou šancí na výhru, ale snad 8 šancí je nám dnes na třetí gól málo. Dvě šance končí na břevně a tyči. Minimálně dvakrát chytá nemožné nestárnoucí Braniš! Třikrát nejsme schopni míč poskakující na brankové čáře jakkoliv dopravit do sítě.
Dneska je bod spíš ztráta. I přes kvalitu domácích umíráme znovu jako minulý týden na neproměňování šancí. V obou úvodních kolech je brankář nejlepším hráčem soupeře!!! Samotná hra je vcelku dobrá, šancí mraky a až začneme proměňovat alespoň zlomek z nich budou i lepší výsledky!

A) sobota doma 17:00 Smržovka
B) neděle doma 16:00 Jenišovice ( úvodní kolo okresního přeboru )