Finále Spinfit dětského MTB poháru 2016

17.09.2016 22:46

V sobotu se v Liberci v Lidových sadech uzavřela letošní sezóna SpinFit dětského mtb poháru. 7mý finálový závod se odehrál na zcela přepracovaných, technických a zajímavých XC tratích. Do sobotního závodu zasáhlo 5 závodníků Cyklo Benda Junior týmu. Jako první závodila na odrážedle Terezka :) Následovala Anežka v kategorii Předžákyň. V závodě obsadila 5. místo a v celém poháru obsadila 4. místo. Další závoďáci BeMi se představili v kategorii Žáci 2. Vašek zaznamenal v posledním závodě sezóny nejlepší výsledek – 5. místo a dostal se tak na rozšířené pódium!! V poháru skončil Vašek na 7mém místě. O prvenství jak v závodě, tak v poháru bojoval Kryštof. Pád v jednom ze sjezdů ho připravil o vítězství v závodě, skončil tak na 2. místě, ale celkové vítězství v poháru mu neuniklo. O celkové vítězství v poháru bojoval i Marek, ale ani jemu se nevyhnul pád při závodě. Nakonec z toho bylo 4. místo v kategorii Mladší žáci a celkové 2, místo v poháru. Zakončili jsme tak parádní sezónu a již nyní začínáme makat na tom, abychom byli v příštím roce ještě lepší :)