FC Pěnčín : TJ Sokol Plavy "B" 8:0 (2:0)

Rozhodčí: Vodička Dušan - Urban Daniel, Vodička Jan. Delegát: Klement Martin.

FC Pěnčín
8:0 (2:0)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 38. Zapadlo Jakub, 42. Mätzelt Petr, 50. Zapadlo Jakub, 53. Tokár David, 63. Tokár David, 70. Zapadlo Jakub, 84. Zapadlo Jakub, 71. Kabelka Petr
14 N Prousek Radim

Předehrávka v pátek navečer 18:00 na Pěnčíně přinesla debakl, který ale možná lehce neodpovídá dění na hřišti.
Termín nám motá sestavou, která není úplně bez absencí, ale skládáme 13 hráčů. Domácí naopak skvělá sestava hráčů, která nebude mít problém ani na podzim v 1. B. třídě.
První poločas nepřekvapil průběhem, ale určitě množstvím našich šancí na vstřelení branky. Máme snad 5-6 vyložených šancí, dáváme břevno, ale ostatní superšance zazdíme úplně a domácí nás trestají koncem poločasu 2 brankami.
Druhý poločas už byl jednoznačnější a 6 inkasovaných branek hovoří za vše. Dochází velmi fyzička. Prostřídáním hráčů jsme si také úplně nepomohly. Takže dohrávání zápasu bylo nepříjemným běžeckým cvičením, které nám suverénní domácí osladili brankovým přídělem.
Dneska to mělo skončit 6:3 a bylo by to OK, ale takto to vypadá hrozně a nejlépe co nejrychleji zapomenout.

Příští týden doma sobota 17:00 Držkov B) a potom DOKOPNÁ!!!