FC Pěnčín : TJ Sokol Plavy "A" 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Šubrt Jiří - Rympler Roman, Nestler Heinrich.

FC Pěnčín
6:2 (4:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 9. Bílek Jaroslav, 10. Bílek Jaroslav, 16. Zapadlo Jakub, 38. Mastník Ondřej, 71. Pácalt Ondřej, 77. Chlomek Martin - 18. Brezar Ondřej, 69. Toman Ladislav
14 N Balatka Jakub 58

Totálně zpackaný zápas na Pěnčíně! Páteční termín na žádost soupeře nám vůbec nesedl. 6 absencí důležitých hráčů! Pozdní příjezd na zápas včetně minimálního rozcvičení a přípravy na zápas. Nesoustředěnost a nechuť do zápasu během všedního pracovního dne.
A najednou je to za 15. minut 3:0 a my koukáme jako kdybychom byly poprvé na hřišti! Darované branky po hrubých chybách v defenzivě. Dneska to nevyšlo snad nikomu kdo byl v našem dresu na hřišti. Je prakticky po zápase a mužstvo v rozkladu. Nepochopitelný chaos ve hře, nedodržování základních pokynů a velké množství individuálních chyb. Dáváme sice pěknou branku Brezarem po centru Tomana, ale po další chybě inkasujeme před poločasem další branku na 4:1.
Poločasová přestávka byla ještě krátká na vyhrocenou diskuzi v kabině! Následný druhý poločas už trochu připomínal hráče, kteří vědí a chtějí něco základního dodržovat a bylo to mírně lepší. Domácí donutíme k chybě a korekci na 2:4 Tomanem, ale následně opět po dvou chybách inkasujeme další 2 branky. Zbytek je jenom trápení a čekání na konec.
Dneska kvalitní soupeř, ale také velká hrůza od nás zejména v úvodu zápasu, který všechno rozhodl! Do dalšího zápasu musíme zlepšit úplně všechno !!!

Tento týden v sobotu 15:00 doma Přepeře B.