TJ Sokol Plavy : TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín 5:1(1:0)

6. 4. 2024 16:30, 19.kolo, I.B třída v Plavech

Balatka David 64.
Pátra Jakub 70.
Jodas Matěj 87.
Mucska Daniel 90.

Číslo utkání: 2023510A3A1905. Rozhodčí: Nagy Lukáš – Hruška Martin, Albl Václav. Hřiště: Tráva Plavy. Diváků: 40.
16 N Gregor Karel 81

Další domácí zápas za letního počasí s Albrechticemi potvrdil naši dobrou jarní formu a přinesl jasnou výhru 5:1.
  Celý zápas se nese v podobném duchu. My tvoříme, snažíme se hrát a dobýváme hosty, kteří brání v hlubokém bloku a snaží se o brejky hlavně nebezpečným Purmem na hrotu. Máme náznaky šancí jak ze hry tak ze standartních situací. Bohužel nám to dlouho nevychází a dobrý výkon podává také Spanilý v brance Albrechtic. V prvním poločase tak dáváme pouze jednu branku a to v 16. minutě Lupa pěknou střelou z hranice 16 metrů. Důležitým momentem utkání je také zbytečné vyloučení hostujícího
Honzáka ve 40. minutě.

Druhý poločas začínáme z ostra. Lupa přidává záhy po zahájení hry branku na 2:0 po výborné důrazné hře Pátry a propálí obránce i brankáře na 2x) houslemi do sítě. To nás uklidňuje a naopak hosté o deseti a s dvoubrankovým mankem v zádech uvadají. Třetí gól dává po lehce krkolomné akci Balatka střelou z otočky po přihrávce Pátry a Pekelského. Na 4:0 akce 5 na 1 obránce řeší Mihálik přihrávkou na Pátru a ten dává téměř do prázdné. 5:0 odměna pro opět dobře hrajícího Jodase po rohovém kopu hlavou. Následně další brejk končí pouze na tyči po zakončení Mihálika. Lehká kaňka na výkonu a škoda pro výborně chytajícího Škalouda v brance přichází v 90. minutě, kdy inkasujeme zbytečnou branku po brejku hostí.
  Hodnocení celkově velmi pozitivní. Nahrazujeme chybějící hráče Svobodu a brankáře Průchu bez větších obtíží. Dáváme opět 4 a více branek. V tabulce dotahujeme nejvyšší pozice. Mrzuté je svalové zranění Lupy, který hrál skvělé utkání a bude chybět.

Tento týden v sobotu do Jablonečku od 16:30.