TJ Sokol Plavy "A": TJ Sokol Jablonec nad Jizerou 3:0(3:0)

23.09.2023 10:59

20. 9. 2023 17:00, 7.kolo, I.B třída východ

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou, z.s.
3:0(3:0)

Lupa David 16.
Lupa David19.
Pekelský Ondřej 25.
Číslo utkání: 2023510A3A0703. Rozhodčí: Blažek Jan – Nestler Heinrich, Urban Daniel. Hřiště: Tráva Plavy. Diváků: 80.
1 B Žanta Pavel
2 N Vít Ondřej
3 N Černý Jakub [K]
4 N Zonyga Štěpán
5 N Lála Marek         75
6 N Phung Minh Quan 65
7 N Mihálik Matěj
8 N Pátra Jakub 9
9 N Prousek Radim
10 N Lupa David
11 N Pekelský Ondřej
12 N Černý Michal         65
13 N Jandura Oldřich 75
14 N Votoček Ondřej
15 N Gregor Karel

Středeční dohrávka nahrazující sobotní domácí zápas s Jabloncem nJ. Všední den navíc od 17h nám dělalo značné problémy se sestavou, která se dávala dohromady na poslední chvíli. Naproti tomu soupeř se posílil 4 hráči z Harrachova což sice dovolují pravidla, ale úplně férové to není!!!
  První poločas nad očekávání dobrý. Dobrá celoplošná kombinační hra už od brankáře s dobrým přechodem hlavně přes Mihálika do pěkných akcí po křídlech. První dvě branky dáváme takto jako přes kopírák. Dobré založení, rozehra na pravou stranu kde Pekelský zatáhne míč a centruje před branku. Tam dvakrát výborně zakončuje Lupa a za pět minut dává prakticky dva stejné góly. Třetí přidává záhy aktivní Pekelský, když lobem zakončuje samostatný nájezd. Všechny tři branky dáváme v rozmezí 9. minut a tím rozhodujeme celý zápas. Hosté ojedinělé brejky a zakončení do tyče a jednou břevna v celém zápase.
  Druhý poločas údržba z naší strany a ze strany soupeře není kvalita ani síla jakkoliv odpovědět na vývoj zápasu. Kontrolujeme výsledek a můžeme přidat další branky, ale zakončení se nám už nedaří. Mrzí nás zbytečná ČK pro Lupu, kdy příliš úzkostlivý sudí vidí oplácení...obratem koriguje také ČK pro Tomíčka opět zbytečně?
  Celkově výsledek bereme a vítězíme po třetí v řadě. V něděli zajíždíme do Pěnčína B) od 16:00.