TJ Jiskra Josefův Důl : TJ Sokol Plavy "B" 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Cerman Dominik - Vasko Ivan, Štědrý Pavel.

Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl
4:2 (1:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 45. Bělohradský Jakub, 73. Počta Lukáš, 54. Počta Lukáš, 82. Volek Tomáš - 11. Lála Marek, 65. Šourek Jan
14 N Zonyga Štěpán

Vyhecovaný těžký zápas v Josefáči. Souběžně hrané utkání A mužstva dávalo tušit problémy se sestavou, ale ta byla i tak kvalitní a početná.
První poločas a v podstatě celý zápas jsme lepší a snažíme se o kombinační hru. Na místním malém hřišti to moc nejde a je to spíše boj a hlavně spoustu osobních soubojů. Vedeme po brance Lály a máme i další šance, ale bez využití. Máme kopat penaltu, ale bohužel jediný kdo ji neviděl je rozhodčí. Ten je dnes velkou slabinou zápasu a nemá svůj nejlepší den. Domácí vyrovnávají lacinou brankou těsně před poločasem po autu.
Druhý poločas podobný. Hrajeme, máme spoustu šancí, ale koncovka je dnes zoufalá. Z ojedinělého brejku dostáváme branku, když nejlepší hráč zápasu Počta proměňuje nájezd ze strany. Vyrovnáváme po hezké akci a střele Šourka na 2:2. Další šance opět bez využití a domácí a rozhodčí nás trestají z hodně sporné penalty a z otočeného rohu. Zápas je díky tomu v závěru hodně nervózní. Ještě inkasujeme ČK pro Titlbacha a je to dovršení dnešního fotbalového zmaru.
Výkon určitě nemusí mrzet, ale určitě musíme přidat v koncovce, která dnes rozhodla zápas a jen vlastní nemohoucností dnes nebodujeme.
Příští týden doma neděle 16:00 KOVO.