TJ Albrechtice/Jiřetín : TJ Sokol Plavy "A" 1:5(1:3)

9. 9. 2023 16:00, 6.kolo, I.B třída východ

Mihálik Matěj29.
Lupa David40.
Jodas Matěj78.
Svačina Ondřej84.

Číslo utkání: 2023510A3A0605. Rozhodčí: Urban Daniel – Klement Martin, Kotrbanec Filip. Hřiště: Tráva Albrechtice. Diváků: 200.
15 N Lála Marek

Páté kolo opět venku v Albrechticích. Povzbuzeni výhrou v Zásadě jsme chtěli zopakovat výkon i výsledek a to se povedlo nad očekávání. Výhra 5:1 se ale nerodila lehce. Opět musíme nahrazovat omluvené hráče, ale základ z minulého týdne zůstává.
  Začínáme dobře, máme hru pod kontrolou, šance z aktivního presinku. Přesto inkasujeme první po laciných chybách na pravé straně hřiště nás vyškolí marek Sedlák individuálně až do branky. Vyrovnání přichází naštěstí záhy, když po chybě Pipka aktivní Lupa proměňuje sólo na brankáře. Obrat zařizuje Mihálik po dobrém napadání a opět chybě obrany a brankáře do prázdné. Do poločasu dáváme ještě třetí gól a to po důrazu Mihálika, který obere o míč obránce a předkládá tutovku pro Lupu a ten ji proměňuje.
  Druhý poločas podobný. Kromě pasáže okolo 60. minuty (ošetřování krvácejícího Pátry) jsme lepší a máme hru pod kontrolou. Kritických deset minut nás drží třemi skvělými zákroky Žanta. Chodíme do smrtících brejků, ale nedáváme velké šance. Ujímá se až dobrá akce Pátry s nahrávkou do prázdné na Jodase. Závěrem ještě přidává pátou branku Svačina po narážečce s Lupou, kterou likviduje Blahna, ale následnou dorážku hlavou už nemá šanci.
  Druhý dobrý zápas za sebou. Pochvala pro všechny hráče... Příští týden oslavy 100. let v sobotu celý den! Následně středa konečně doma s Jabloncem nJ.