SK Malá Skála : TJ Sokol Plavy "B" 1:5 (1:5)

Rozhodčí: Linhart Martin - Daniel Matěj, Volf Michael.

SK Malá Skála
1:5 (1:5)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 21. Šilhán Jiří - 14. Prousek Vladimír, 19. Pátra Jakub, 37. Jandura Oldřich, 40. Prousek Vladimír, 42. Prousek Vladimír
15 N Červinka Jaroslav

Vložené středeční kolo na státní svátek.
Mužstvo ve slušném složení s chutí si zahrát dobrý fotbal. Domácí ve 12 lidech s dobrým postavením v tabulce. Dal se tedy očekávat dobrý vyrovnaný fotbal. Opak byl ale pravdou. Od začátku zápasu jsme aktivnějším a lepším mužstvem, ale na těžkém terénu bez dobrého zakončení. První branku dáváme Prouskem po pěkné akci Lupy a Jandury. Druhou rychle poté když si Pátra pohraje s celou obranou a z nulového úhlu odrazem o dva protihráče dává gól. Potom lehce podceňujeme situaci a zhruba 10. minut dáváme domácím dost šancí ke skórování. Jedinou z nich využije Šilhán po laciném nepokrytí standartní situace. To nás trochu probere a konec poločasu patří opět nám. Dáváme v rozmezí 5. minut 3 branky. Po vybojovaném souboji Noska zkušeně zakončuje Jandura. Pak dává nejhezčí branku zápasu hlavou Prousek po centru Lupy. A hattrick si kompletuje Prousek po vysunutí od Jandury. Poločas 1:5 a těšíme se na druhý....
Ten ale nepřišel? Domácí po záhadném zranění 4 hráčů nenastupují a zápas je ukončen. Prý si nechtějí zničit hřiště...spíše je to ale úprk před větším přídělem, který ale nemusel vůbec přijít, podivné rozhodnutí????
Utkání zřejmě dopadne poločasovým výsledkem, ale potvrdit to musí až rozhodnutí STK OFS Jbc.

Další zápas neděle doma 16:00 Hodkovice B.