Plavské „Áčko“ opět vítězně, tentokrát vyhrálo 1:0 v Zásadě

20.04.2015 22:33

K dalšímu utkání zajížděl „A“ tým v sobotu 18.04.2015 do Zásady, která je ohrožena sestupovými starostmi. To slibovalo zajímavé střetnutí. Nastoupili jsme ve stejné sestavě jako v minulém kole. Začátek zápasu byl opatrný z obou stran a hrbolatý terén přispíval k nepřesnostem na obou stranách. Naše obrana pracovala opět na výbornou a Zásada hrozila pouze dlouhými nakopávanými míči na osamoceného Fišera. My jsme v útočné fázi navázali na předešlé zápasy, co se týče proměňování šancí, kterých jsme si v prvním i druhém poločase vytvořili snad tucet. Zvláště do očí bijící byly zejména šance Čermáka, Sitarčíka, Šimerdy, Jóna a Korotvičky, kdy v tváří tvář brankáři Kopalovi vždy totálně selhali. Jediná branka zápasu padla z pokutového kopu po faulu na Šilhána ve 44. minutě z kopačky Sitarčíka. Při vší úctě k soupeři to byl pro Zásadu výsledek velmi milosrdný díky nemohoucnosti plavských fotbalistů.

Sestava: F.Lejsek – J.Černý, Jelínek, L.Lejsek, Šilhán – Votoček ( 65. min. M.Lejsek), Berndt, Šimerda, Jón – Sitarčík, Čermák ( 60 min. Korotvička).

Příští zápas odehraje „A“ mužstvo proti lídru soutěže Pěnčínu dne 25.04.2015 od 17,00 na hřišti v Plavech.