Harrachov – Plavy „A“ 4:1 (1:1)

11.05.2017 22:18

Sobota, 6.5.2017, 17:00, UMT Harrachov

Domácí šli brzy do vedení Barbořákem, ale hosté vzápětí vyrovnali brankou Kohoutka po rohovém kopu. Vyrovnaně skončil také poločas zápasu. Ve druhé části domácí během pár minut udeřili a dvěma góly upravili na 3:1, pak ještě čtvrtou brankou zvýšil Tuhela. Všechny tři branky druhého poločasu byly jako přes kopírák. Domácí ubránili akci hostů a dlouhým nákopem přes obranu založili jednoduchý protiútok a lobem přes Škalouda (2x) a nebo po přihrávce z první z boku jednoduše zakončovali. Obrana hostů včetně brankáře nereagovala na malém hřišti dobře a tak z celkem vyrovnané hry je takový jednoznačný výsledek. Tabulkový favorit zápasu tedy překvapivě inkasoval vysokou porážku.

Branky: 9. a 63. Barbořák, 61. a 78. Tuhela - 15. Kohoutek.

Rozhodčí: Špáta - Matys, Nestler, ŽK: 3:3. Diváků: 60.

Harrachov: Uhlíř - Kroupa, Jiroutek, Barbořák (90. Jelínek), Bergmann - Medal, P. David (80. Kyncl), Veselý, Tuhela - M. David, Vodseďálek (30. Vašíček)

Plavy: Škaloud - Černý, Plný, Votoček, Rimský (80. Lubas) - Jón, L. Lejsek, Prousek, Sitarčík (68. Trmal) - Toman, Kohoutek (77. Pekař).

A) – sobota 13.5.2017 – Plavy A – Kokonín 17:00

B) – nedělě  14.5.2017 – Plavy B – Josefův Důl 16:00