Držkov "B" : TJ Sokol Plavy "B" 4:0 (2:0)

15.04.2024 21:09

14.4. 16:30 v Držkově

Držkov B) : Plavy B)

Škaloud
Phung Kouřil Prousek Votoček
Toman Šimerda Plný Černý
Červinka Jandura
( 46´Pekelský, 46´Balatka D., 63´Balatka Zd., 72´Harik )

Nedělní zápas B) v Držkově skončil výsledkem, který lehce zkresluje dění na hřišti, ale v podstatě vystihuje poměr sil obou dnešních soupeřů. První poločas, ale v podstatě celý zápas se snažíme hrát fotbal do připravené obrany domácích, kteří poctivě brání a vyráží ke nebezpečným kontrům do otevřené obrany. Máme spoustu šancí po pěkných akcích, ale špatná koncovka a pozorný brankář domácích vše v klidu likviduje. My máme "jakoby" hru pod kontrolou, ale je to pomalé a složité a lehce bez útočné hrotové fáze. Domácí uhrají zápas na tři lidi a to Kratochvíla vzadu odkop na Vaníčka a Štěpán na hrotu dává 4branky. První inkasujeme po laciné ztrátě při založení akce ještě na vlastní polovině a domácí v podstatě v brejku 3 na 1. Druhou branku v úplném závěru poločasu, kdy po dvou našich standartkách hluboko na polovině domácích opět ztráta, nákop a přečíslení.

Druhý poločas opět podobný. Snažíme se hrát na polovině soupeře, ale nejsme nebezpeční a mnoho akcí končí úplně bez zakončení. Třetí branku inkasujeme po lehce náhodném centru z pravé strany, který proletí celým pokutových uzemím bez povšimnutí našich hráčů a na zadní tyči sám hráč a prázdná branka. Čtvrtá inkasovaná branka opět po sérii chyb při poměrně lehce bránitelné situaci. Pro soupeře gól skoro zdarma. My náznaky šancí a když už se zakončením, tak s velice nepřesným.
  Dnešní zápas ukázal naší rezervě, kde nás tlačí bota a co je třeba zlepšit a na čem zapracovat!
  Tento týden v neděli v Plavech od 17:00 Lučany B).